Žena: Hledám vědomého muže (zn. Ihned)

Tak ty bys chtěla vědomého muže, co? Je ti doufám jasný, že k tomu je potřeba, abys byla vědomou ženou?
Víš, co to znamená? Chápeš ty nároky, které jsou spojené?

Bude potřeba celé tvoje VŠECHNO. Bude potřeba, aby ses přihlásila ke všem svým průserům, prostě ke všem. I k těm nejhlubším, nejtemnějším, nejskrytějším kouskům.

Budeš muset čelit:

 • Své zlé vnitřní čarodějce.
 • Tý manipulativní děvce, vypočítavý mrše, která prostě je ochotna udělat prakticky cokoliv, aby dostala to, co si zamane.
 • Prostitutce co se prodává, něco za něco.
 • Tý malý, nevyléčený, holce, co pořád něco potřebuje a chce furt nějaké ujištění zvenčí.
 • Destruktivní divoké ženě, která zničí klidně celé město, jen proto, že se jí prostě chce.
 • Nezdravý matce co se chová k svýmu muži, jako by byl malej kluk versus její milenec.
 • Rokům skrývání těch tvých částí, které nejsou akceptovány v naší společnosti. Budeš se jim muset otevřít.
 • Budeš se muset podívat na svou nedůvěru ve vše mužské a poslat ji do prdele.
 • Budeš se muset přistihnout vždycky, když zjistíš, že se tvoje tělo, tvoje lůno nebo tvé srdce zavírá, abys včas změnila směr a vše se znovu otevřelo.
 • Budeš muset opustit zlobu, smutek a bolest, které k němu cítíš, protože on jen zrcadlí to, co je v tobě.
 • Budeš muset změknout do otevřeného, bezpečného prostoru, aby tě tenhle vědomý muž mohl vzít na místa, na která by ses sama nikdy nedostala.

Existuje důvod, proč chceš vědomého muže. Tvoje srdce a tvoje duše vědí, co všechno je možné a vedou tě tím směrem. Pokud to opravdu chceš, musíš být rozhodnutá si to odmakat, aby ses tam dostala. Neexistuje žádná kouzelná pohádková cesta, jak se tam dostat a není to pro zbabělce.

Promlouvání k tvým andělům tě tam nedostane. Otevření tvého třetího oka tě tam nedostane. Klouzání po povrchu a tančení okolo pravdy toho, kdo jsi, tě tam nedostane!

Poznání sebe samé tě tam dostane. Poznání, vidění a otevření se každému aspektu tebe samé tě tam dostane. Zboření zdí kolem tvého srdce, tvé dělohy, tvé yoni a všech ostatních částí tvého těla tě tam dostane. Odpuštění všem mužům, kteří ti ublížili v tomto nebo v jiném životě, tě tam dostane. Odpuštění sama sobě tě tam dostane. Přijetím sebe sama takové, jaká jsi tě tam dostane. Přijetí ženské a mužské síly v tobě tě tam dostane…

Jak toho všeho dosáhnout?

Máš minimálně dvě možnosti:

 1. Odmakáš si to sama. Otevřeš, uvolníš, vejdeš do celistvosti sama a pak potkáš vědomého muže, který je na stejné vlně jako ty.
 2. Odmakáš to společně s mužem, který tě potkal tam, kde jsi teď. Změníte se spolu. On se staně vědomým a milujícím v lásce a ty se staneš vědomou a milující v lásce.

Pravda je taková, že vždycky budeš přitahovat a inspirovat muže, který je stejně hluboce oddaný lásce jako jsi ty, právě teď. To znamená, že muž bude vědomý a přítomný do té stejné míry, do jaké ty vyzařuješ svou lásku a dovoluješ životu prodrat se do tvého bytí.

Jestli chceš vědomého muže, běž si pro něj! Ale nečekej, že ti skočí do klína. Neskočí. Je to proti všem zákonům přírody. Odmakej to s mužem, který tě potkal tam kde jsi teď nebo to odmakej sama dokud se neobjeví ten, co tě na té cestě potká. Všechno ostatní jsou jen zbožná přání a pohádky.

Zdroj: Sabrina Lynn Domenosky