Jak „uctít“ jeho penis – kouzelný návod pro ženy

“Penis je pravým klíčem k srdci muže. Tím, že ho budete milovat, vytvoříte mezi vámi a mužem hluboké emocionální propojení.”

Jsou ženy, které nevidí penis jako nic víc, než ošklivý, vyčuhující, hloupý klacek, který muži milují a jsou jím posedlí; a který je zbavuje smyslů a často dostává do potíží.

A pak jsou ženy, které vidí penis v celé jeho smyslné kráse; meč lásky čistého potěšení tak horký, že může být uhašen jedině v jejich ústech, vagíně nebo zadních vrátkách. Která žena jste Vy?

Pohlížíte na nejvíce ceněný majetek muže jako na něco, co tolerujete či dokonce se mu vyhýbáte, nebo vidíte jeho velkolepý orgán jako něco, po čem prahnete a co vás hluboce roztouží?

Vidíte jeho pulzující mužství jako něco, co do vás může pronikat s nesnesitelně sladkým potěšením, dokud se vám palce nekroutí a vaše tělo nechvěje? Umíte milovat jeho penis tak jako on?

Penis muže je pravý klíč k jeho srdci. Nikoliv jako u žen – kde je třeba zahrnout  celé tělo a kdy je prožitek minimálně stejně emocionální jako fyzický –mužská sexualita je ve středu tohoto jednoho fyzického orgánu.

Milování ho, dotýkání se ho, kouření či vnikání do jiných částí těla ho neuspokojí pouze fyzicky, vybuduje to také hlubokou citovou vazbu mezi vámi dvěma. Pokud si nejste jisté, jak se nejlepším způsobem chopit té krásy ztopořeného mužného zázraku vašeho milého, zde najdete několik návrhů:

Jak uctívat penis

1.) Pomalu svého partnera svlékněte

Na vaší příští milující seanci, pomalu svého partnera vysvlékněte. Až bude nahý, ukažte mu, jak obdivujete jeho mužství tím, že ho nejprve políbíte; dokonce dříve než ho políbíte na ústa. Letmo a svůdně polibte i další části jeho těla. To vašeho partnera postupně vtáhne do celotělové vzrušení.

2.) Dělejte to s potěšením

Kdykoliv budete partnerovi kouřit nebo mu to dělat rukou, dělejte to s potěšením. Používejte slova nebo zvuky, abyste ukázaly svůj zápal.

3.) Lichoťte jeho mužství

Zvažte, že pošlete svému partnerovi sexy zprávu, ve které lichotíte jeho penisu. Můžete napsat něco jako: „Nemůžu přestat myslet na tvůj penis. Kdybys tu byl, tak bych….“ To mu určitě zvedne náladu.

4.) Buďte upřímné a opravdové

Nešetřete komplimenty během sexu, ale vždy buďte upřímné. Říkejte jen to, co opravdu cítíte. Pamatujte, že lidé mají šestý smysl na slova, která vychází ze srdce.

5.) Přijměte ho ústy

Pokud se vám nedaří vybudovat si chuť na penis během orálního sexu, zkuste ho ústy přijímat namísto dávání „kuřby“. Soustřeďte se na své pocity, aniž byste si dělaly starosti o něho. Nechte svůj jazyk a rty pocítit hedvábnou pokožku jeho nástroje lásky, jeho zduřelost a horkost. Udělejte z toho stejně senzuální prožitek pro sebe jako je to pro něho.

Žena, která umí změnit svůj přístup, ctít penis s láskou a porozumět mužskému obdivu nad jeho slavným mužstvím, brzy zjistí, jak velký zdroj vzrušení a potěšení může být pro oba dva.

Tak si užívejte jeho sílu, vzrušení a potenci. Nechte se jím pobláznit a ohromit. Zbožňujte ho, pečujte o něho, pojmenujte ho, ozdobte ho a poddávejte se mu. Až budete vidět, cítit a a chutnat jeho nářadíčko jako žezlo lásky, tak vás to okouzlí oba. Kromě uctívání a chtíči po penisu bezpochyby objevíte mnoho nových způsobů jak potěšit vás i svého partnera a on se vám beznadějně podvolí.