Jak kultivovat vaši mužskou sexuální podstatu?

Tentokrát pro muže. V březnu 2018 organizuji workshop Božské mužství a Posvátné ženství, kde můžete prozkoumat svojí polaritu a v lásce se potkat s polaritou opačnou. Muž, spolulektor, napsal nádherný článek o tom, jak je dnes skutečná mužská energie pokroucená a co je možné s tím dělat. Vy ženy ho můžete číst optikou svého vnitřního muže, kterého v sobě každá máme. A platí to pro ně stejně jako pro naše otce, muže i syny… Pohodlně se posaďte a článek si užijte.

„Zbavte se svých podmínění, rozpoznejte sami sebe jako sexuální bytost a dovolte své sexuální energii, aby ovlivnila každý aspekt vašeho života.“ 

Znáte rozdíl mezi volem a býkem?

Býk je silné, vitální, sexuálně živé, neudržitelné zvíře. Stejné zvíře je vůl, když jeho sexuální energie je odříznuta, když jsou mu odstraněny varlata. Stejné silné zvíře, když se oslabí, se stane domestikovaným stvořením, schopným přenášet vodu z studny, fyzicky silné a spolehlivé natolik, aby se pohybovaly kameny a stavěly mosty, schopné dělat cokoli, co chce člověk dělat.

Tohle stejné spiknutí bylo použito u mužů. Představte si muže – svalnatého, silného, živého a sexuálně silného. Společnost věděla, jak využít tohoto muže, aby zkonstruovala svět tak, jak ho známe. Byl povolán do práce, aby vybudoval rozsáhlé betonová města, zbraně, bojoval bitvy a vyhrál války. Stejná strategie byla také použita na mužích prostřednictvím vzdělání, špatným vymezením a přesvědčením o tom, co skutečně znamená být mužem. Tímto způsobem se sexuální identita muže postupně zmenšovala až byl přeměněn na domestikovaného manžela, milence, šéfa, zaměstnance nebo bratra. Může být fyzicky silný a spolehlivý, ale není plně aktivní a živý ve své sexualitě. A to je fakt, který cítí každý muž na planetě zemi každý den.

Každý den, když se vrátí domů, potom, co splnil veškeré své povinnosti, nemá žádnou energii, aby se pomiloval se svou ženou. Je to jako kdyby se priority každodenního života obrátily vzhůru nohama. Pokud vás požádám, abyste mi řekli, jaká je nejúžasnější zkušenost vašeho života, pak by jedna z těchto zkušeností byla pravděpodobně okamžik lásky, kdy jste s vaším milovaným nebo když máte hluboký a plný sexuální orgasmus. Pokud jde o tvoji prioritu, pokud je to věc, co tě nejvíce těší, proč je to jedna z posledních aktivit celého dne?

Takže mou pozvánkou je, aby muži získali zpět svou podstatnou sexuální sílu tím, že se dostanou hluboko do podvědomí a odstraní veškeré falešné podmínky, přesvědčení a vzdělání, kvůli nimž ztratili svou sexualitu.

Každý muž má hlubokou touhu cítit, že je pánem své sexuální energie a síly. Ale způsob, jakým vychováváme chlapce v muže, způsobuje přesný opak. Začíná to od prvního dne. Když se chlapec začne dotýkat svých genitálií, svého penisu, jeho matka se zastydí a zastaví ho: „Přestaň! Co to děláš? Nedotýkej se tam! „A právě v tom okamžiku se ukáže první přesvědčení, utvoří se první otisk, že váše vlastní přirození, váš pták, váš penis je něco, čeho se není vhodné dotýkat. A přesto, že se vám líbí tohle potěšení, nemůžete se tam dotknout, protože „se to nedělá“, je to zahaleno pocity studu. Proto, abyste odstranili všechny tyto přesvědčení a podmínění, musíte se vrátit zpět do své psýché a začít tyto špatné návyky přepisovat.

Univerzální sexuální nutkání je pro muže dělat to, co nejrychleji a co nejdříve. Proč? Protože se cítí nedostatečný při milování. Stydí se. Cítí okolo toho vinu. A to něm vytváří hodně smutku. Vraťme se k tomu, jak se dotýká sám sebe. Způsob, jakým se miluje se svou ženou, je definován tím, jakým způsobem se dotýká sám sebe.

Na mých seminářích Tantry je pro muže prvním krokem, aby znovu začali cítit své tělo, začali se dotýkat svého vlastního těla tak, jak by se ho chtěil dotýkat, a tím začali přepisovat neuro-lingvistické cesty ve svém mozku. Takže pokud opravdu chcete žít se ženou, začněte nejdříve žít sami se sebou. Když se začnete sebe potěšovat, dotýkejte se sami sebe, jako byla kolem vás věčnost.

Druhou nejdůležitější věcí je to, že tak dlouho, dokud se muž bojí své divoké, erotické a já to nazývám násilné stránky, nikdy se nedostane do té úžasné, silné energie, kterou má býk. Každý muž se musí spřátelit se svým testosteronem, takže už není tím býkem, ale je to on, kdo sedí na býku a řídí tento testosteron, instinktivně ví, kdy být silný, kdy být násilný a kdy použít tuto energii pro lovení. To je pro muže nesmírně důležité.

Takže abyste uvolnili svou silnou sexuální přirozenost uvnitř vás, existují dva zásadní kroky. První z nich je ponořit se do hlubokého, intimního sebe potěšujícího rituálu, kde přeprogramujte cesty, jakým způsobem se milujete tak, že znovu objevíte jak se dotýkat svého vlastního těla. Druhý krok je rozpoznávat a probouzet vaši vlastní divokost a erotickou podstatu, nechat proudit tuto vaši energii do každého aspektu vašeho života. To, jak chodíte, jakým způsobem mluvíte, jak se díváte na věci, na to, jak se vaše tělo pohybuje, způsob, jakým tančíte a způsob, jakým děláte svůj byznys. Přinesete-li trochu nepředvídatelnosti a divokosti do každodenních činností, začnete se cítit méně jako vůl a více jako býk. A tento býk je v dnešní společnosti hodně potřeba.

Potkávám tolik tolik žen, na každém tantrickém workshopu a festivalu, kde každá žena touží po muži, který je divoký, vášnivý a který ví, jak použít tuto divokou sílu na tvoření a ne destrukci. Který ví, jak být vášnivý a ne poslušný.