Jak lízat mušličku – kouzelný průvodce pro pokročilé

„Když žena narazí na muže, který miluje lízání, našla poklad, kterého se jen tak nevzdá. Je to velmi vzácný případ, a ona to moc dobře ví. Dokonce o tom neřekne ani svým kamarádkám, aby se tento poklad nestal nejoblíbenějším ve městě.“

Respekt všem, kteří víte, jak lízat mušličku, protože Vás je jen opravdu málo. A nejsem jediná žena, která to říká. Proto těm, kteří se stále řídí starou školou a moc se nedaří, by tahle malá lekce mohla přijít trochu vhod. Mějme na paměti, že většina mužů se umí milovat a umí to řekněme uspokojivě, ale ten, kdo umí lízat mušličku, ten má úspěch zaručen.

1: Řekněte jí, že je krásná a myslete to vážně

Většina žen je stydlivá. Dokonce, i když máte před sebou na posteli nejkrásnější ženu na světě, bude se starost o to, jestli se vám líbí její tělo. Řekněte jí, že je krásné, řekněte jí, které části se vám nejvíce líbí, řekněte jí cokoli, co jí uvolní, aby vám důvěřovala natolik, že vás pustí do svého klína.

2: Zastavte se a uctěte její jedinečnou květinku

Teď se zastavte a podívejte se na to, co vidíte. Krásná, že? Neexistuje nic, co by činilo ženu více jedinečnou, než její květinka. Vím. Viděl jsem spoustu z nich. Přicházejí ve všech velikostech, barvách a tvarech; některé jsou zastrčené uvnitř, jako mají malé holčičky a některé mají husté rty, které vycházejí, aby vás pozdravily. Některé jsou vnořeny v kartáčích kožešiny a jiné jsou pokryty průhledným chmíříčkem. Oceňujte její jedinečné kvality a řekněte jí, co jí dělá zvláštní.

3: Ženy jsou více verbální – promlouvejte k její krásné květince

Ženy jsou mnohem více verbální než muži, zvlášť při milování. I jejich mušlička reaguje vzrušivě na slovní láskyplná vyznání, což jednoduše znamená, že čím více k ní budete promlouvat, tím snadněji se vám otevře. Po celou dobu laskání a hlazení její krásné květinky s ní o tom mluvte.

4: Olizujte vnější i vnitřní rtíky a hledejte klitoris

Podívejte se na ní znovu. Usmějte se na ní. Jemně vytáhněte vnější stydké pysky a podívejte se na její vnitřní rty, a pokud máte chuť, něžně je olizujte. Nyní roztáhněte vrcholek její mušličky, až najdete její klitoris. Ženy mají klitorisy ve všech různých velikostech, stejně jako vy muži přicházíte s různými velikostmi. Velikost není předmětem její schopnosti orgasmu. Všechno, co se v ní odehrává, je skryto pod povrchem.

5: Kdykoli se dotýkáte mušličky, ujistěte se, že prst je mokrý

Můžete ji také olizovat nebo navlhčit jejími vlastními šťávičkami. Mějte prst vlhký, než se dotknete klitorisu, protože nemá žádné vlastní šťávy a je velmi citlivý. Pokud váš prst bude zadrhávat, bude suchý a to bolí. Ale vlastně se klitorisu ještě nechcete dotýkat. Musíte na tom ještě pracovat. Než se vzruší, její klitoris je příliš delikátní a nechcete na něj tlačit.

6: Drážděte ji a přibližujte se pomalu k její květince

Když přijde na lízání, berte to pomalu, přibližujte se k její květince pomalu. Ženy, dokonce víc než muži, mají rády dráždění. Vnitřní část stehna je jejím nejkrásnějším místem. Líbejte ho, kreslete po něm špičkou jazyka. Přibližujte se nebezpečně blízko k její květince a pak zase pomalu odplouvejte zpět. Nechte jí čekat. Nechte jí toužit a buďte nepředvídatelní.

7: Hrajte si s ní

Nyní jazýčkem olizujte záhyb, kde se noha napojuje k její mušličce. Ponořte tvář do jejího klína. Přibližte rty k její štěrbince, aniž byste na ni tlačili, jen trochu aby ji to lehounce vzrušilo. Pokračujte až do okamžiku, kdy vaše milovaná sama začne nadzvedávat klín, aby se k vám přiblížila a přitiskněte své rty přímo na její štěrbinku.

8: Líbejte jí jemně, pak přitlačte

Použijte jazyk, abyste oddělili její okvětní lístky, a když se otevírá, pohybujte jazykem nahoru a dolů mezi pysky. Jemně a pomalu jí otevřete nohy. Všechno, co děláte se ženou, kterou se chystáte ochutnat, musí být děláno jemně.

9: Dělejte jí to jazykem

Dělejte jí to jazykem. Je to božský pocit. To jí pekelně rozdráždí, protože už touhle dobou touží, aby přešla pozornost na její klitoris. Zjistěte, jestli je její klitoris dost zbytnělý, aby vykukoval ze své přikrývky. Pokud ano, olizujte ho. Pokud ještě není vidět, může vás stále čekat pod povrchem. Přejeďte tedy jazykem nad její štěrbinku a ucítíte její klitoris. Můžete setkat s jeho přítomností. Ale i když neucítíte ani malou perlu, můžete ji ztopořit olizováním pokožky, která ji pokrývá. Teď zatlačte jazykem více do kůže.

10: Rozpalte špičku ledovce

Jemně prsty roztáhněte její okvětní lístky a cvrnkejte jazykem proti klitorisu, zakrytým nebo ne. Dělejte to rychle. To by mělo způsobit, že se jí roztřesou nohy. Když máte pocit, že už je blízko k orgasmu, vytvarujte své rty dotvaru O a začněte klitoris sát.

„Začněte jemně sát a sledujte výraz její tváře. Pokud je připravená, začněte sát silněji. Pokud začne vykopávat, sajte ještě více. Následujte jí. Jestliže zvedne svou pánev do vzduchu se vzrůstajícím napětím blížícího se orgasmu, následujte jí, nebojujte s ní. Držte se a držte horká ústa na klitorisu. Nepouštějte se. To bude také zřejmě říkat: „Nepřestávej! Už nikdy nepřestávej!“

Existuje důvod, proč většina mužů přestává příliš brzy. Stejně jako je to s felací, je tohle něco, co stojí za to se naučit a stojí za to, se to naučit dělat pořádně. Znám muže, který je mizerný milenec, ale ví, jak lízat jako nikdo, koho znám, a s randěním nikdy nemá problém. Holky po něm letí jako slepice po flusu..

11: Dělejte jí to DVĚMA prsty

Ale zpět k lízání. Je tu ještě jedna věc, kterou můžete udělat pro zesílení potěšení vaší ženy. Můžete ji to dělat dvěma prsty, zatímco si užívá umění vašeho jazyka na svém klitorisu. Před, během nebo poté. Bude se jí to vážně líbit. Kromě erogenních zón, které obklopují její klitoris, má žena na stropě své vagíny ještě další extrémně citlivou oblast. A to je právě místo, které je masírované penisem při milování. Ale protože ten je příliš daleko, když jí lízáte, je potřeba použít prstíky.

„Použijte dva prsty. Jeden je příliš úzký a tři jsou moc široké a nedostanou se dostatečně hluboko. Ujistěte se, že jsou mokré, aby nedošlo k podráždění pokožky. Pomalu je vsuňte dovnitř a pak přidávejte na rychlosti. Začněte zasouvat a vysouvat rytmicky. Rychlost přizpůsobte ženě. Vnímejte její dech.“

Ona vám dá najevo, co si přeje. Pokud cucáte její klitoris a současně jí to děláte prsty, dáváte jí mnohem více stimulace, než kdybyste se s ní normálně milovali. Takže se můžete spolehnout na to, že jí to úplně vystřelí. Pokud máte nějaké pochybnosti, zkontrolujte všechny ukazatele.

12: Zkoumejte příznaky orgasmu, abyste se ještě zlepšili

To, jak správně lízat se liší od ženy k ženě, protože každá žena je jedinečná.

  • možná je tou, které ztvrdnou bradavky, když je vzrušená,
  • nebo jen když má orgasmus.
  • může ve tváři zrudnout nebo
  • se začít třást

Rozpoznejte tyto ukazatele a budete tím nejcitlivějším milencem.

13: Když začíná orgasmus, nepouštějte se jejjího klitorisu – multiorgasmická žena

Když přichází orgasmus, hlavně se proboha pořád držte na jejím klitorisu. Zůstaňte tam po celou dobu. Až začne ustupovat první orgasmus, zatlačte jazyk podél spodku klitorisu a nechte rty zakrývat vrchol. Posouvejte jazyk dovnitř a ven z její štěrbinky. Máte-li prsty uvnitř, také s nimi pohybujte, ale velmi jemně, vše je v této chvíli extrémně citlivé.

„Pokud jste to rozehráli správně, tímto způsobem dosáhnete hned několika orgasmů. Žena zůstává vzrušená ještě celou hodinu po orgasmu. Uvědomujete si plný význam těchto informací? Ten potenciál?! Jedna žena dosáhla 56ti orgasmů za sebou. Víte, jaký vliv byste měl na ženu, které jste přivodili 56 orgasmů? Bude vaše, dokud ji budete chtít.“

14: Třešnička na dortu

Jsou ženy, které chtějí, aby jim během lízání jejich muž jemně masíroval také análek a opatrně jim tam strčil prst.

15: Po orgasmické vlně: Dál se s ní tiše milujte

Poslední rada, kterou pro vás mám:

Poté, co se udělala, si jí už zcela podmaníte tím, že se jí dál věnujete a nenecháváte ji samotnou. Promlouvejte k ní, hlaďte jí po celém těle a laskejte jí prsa. Klidně a pomalu se s ní milujte, dokud se zcela nevrátí z výšin. Muž se může udělat a ve vteřině usnout zcela bez výčitky nebo pocitu že o něco přichází. Ale žena od přírody vyžaduje od svého milence trochu citlivosti v prvních chvílích po orgasmu.

Orální sex může být nejvíce vzrušujícím sexuálním zážitkem, který můžete zažít. Ale bude to takové, jaké si to uděláte. Udělejte si čas, procvičujte často, věnujte pozornost signálům vašich milenek a hlavně si to také užívejte.

Teď hurá na to, ať rozzáříte své partnerce úsměv na tváři a miluje vás navěky!