Hůl světa: Vědomá masáž lingamu

V Sanskrtu zní slovo označující mužský sexuální orgán Lingam a je volně překládáno jako „hůl světla“. V Tantře nebo jinak Svaté Sexualitě je Lingam s respektem zobrazován a uctíván jako „hůl světla“, která usměrňuje tvořivou energii a rozkoš.

Orgasmus není cílem masáže Lingamu, i když může být potěšujícím a vítaným vedlejším výsledkem. Cílem je namasírovat Lingam včetně varlat, hráze a Svatý Bod (prostatu) zvenčí, dovolit muži vydat se formě rozkoše, na kterou není zvyklý. Z tohoto úhlu pohledu se dávající i přijímající při masáži uvolní.

Muži se nutně potřebují naučit uvolnit a dostávat. Tradiční pojetí sexu vidí muže v roli tvořící a směřující k cíli. Masáž Lingamu dovoluje mužům objevit jejich jemnější, více vnímavou stranu a ochutnat rozkoš z netradičního pohledu.

Začátek masáže

Ať přijímající leží na zádech s polštářem pod hlavou, aby se mohl dívat vzhůru na svého partnera (dávajícího). Polož polštář s ručníkem pod jeho boky.

Jeho nohy by měly být od sebe s lehce pokrčenými koleny (polštář nebo přikrývka pod koleny také pomůže) a jeho genitálie odhaleny pro masáž. Než se dotkneš jeho těla, začni hlubokým, uvolňujícím dýcháním.

Jemně namasíruj jeho lýtka, břicho stehna, hrudník, bradavky aby se přijímající uvolnil. Připomeň přijímajícímu, ať dýchá zhluboka a ponoří se hlouběji do uvolnění. Nech skanout trochu oleje na tělo Lingamu a varlata. Začni lehce masírovat varlata a v této citlivé oblasti dávej pozor, aby to partnera nebolelo. Něžně namasíruj šourek, tím se partner uvolní. Namasíruj oblast nad Lingamem, na stydké kosti. Masíruj i hráz, oblast mezi varlaty a análním otvorem. Při masírování těla Lingamu nespěchej. Měň rychlost i sílu doteku. Jemně stiskni Lingam u kořene svou pravou rukou, táhni směrem ke špičce a nech ruku sklouznout nad, potom opakuj levou rukou. Při tom nespěchej, pravá ruka, levá ruka, pravá ruka, levá… Poté změň směr tak, že začneš stisk na vrcholu Lingamu a pokračuj klouzáním dolů a mimo. Opět vyměň ruce a pokračuj.

Masíruj vrchol Lingamu jako bys používala odšťavňovač citronů.

Namasíruj ho všude okolo vrcholu a tělo. Tantra říká, že na Lingamu je mnoho nervových zakončení, které odpovídají dalším částem těla. Věří se, že mnoho nemocí může být vyléčeno dobrou masáží Lingamu. Lingam může i nemusí při této technice změknout.

Nedělej si starosti, když znovu neztvrdne. Určitě zjistíš, že najednou ztvrdne, zase změkne, ztvrdne atd., což je v tantře velmi potřebná zkušenost, jako jízda na vlnách, houpání nahoru a dolů… Tvrdost a měkkost jsou dva konce spektra rozkoše.

Když se zdá, že přijímající bude ejakulovat, stáhni se a nech Lingam trochu změknout, než budeš pokračovat dál v masáži. Udělej to několikrát za sebou, přiveď ho blízko k ejakulaci a stáhni se. Je důležité si uvědomit, že orgasmus není sám o sobě jediným cílem.

Muž se může naučit umění mistrovství ejakulace a kontroly přiblížením se ejakulaci a pozastavením stimulace. Hluboké dýchání je klíčem k úspěchu a oslabí nutkání ejakulovat. Časem ti mistrovství ejakulace dovolí se milovat, jak dlouho budeš chtít a stát se multiorgasmickým beze ztráty byť kapičky semene.

Orgasmus a ejakulace jsou dvě odlišné odezvy, které se můžeš naučit oddělit. Výsledkem je ohromné rozšíření sexuálního života.

Svatý bod

Najdi a namasíruj mužský Svatý Bod. Na půl cesty mezi varlaty a análním otvorem je malá vyvýšenina velikosti asi hrášku, možná větší. Buď něžná a trochu ho zatlač dovnitř. Bude cítit tlak hluboko uvnitř a z počátku to může být nepříjemné. Po chvilce, jak budeš na tomto místě pracovat a změkčíš ho, bude on schopen zvětšit svůj orgasmus a mistrovství kontroly ejakulace. Můžeš masírovat jeho Lingam svou pravou rukou a jeho Svatý Bod svou levou rukou.

Zkus zatlačit na toto místo těsně před jeho ejakulací. Člověku se objeví mnoho silných emocí při doteku Svatého Bodu. Buď nejlepším přítelem a léčitelem kterého může v tu chvíli mít. Ty, dávající, tvoříš místo pro důvěru a intimitu.

Ukončení masáže

Když se cítí úplný (v masáži), lehce sejmi svoje ruce, přikryj ho a udržuj ho v teple. Nejdůležitější je nechat ho v klidu odpočívat alespoň pět až deset minut.

Zdroj: Internet