Yoni (YO-NEE) je slovo pro prcinku převzaté ze sanskrtu

Doslovně znamená „svaté místo“ nebo „chrám“. V Tantře je prcinka uctívaným místem ženského těla, se kterým se musí zacházet s péčí a úctou. Masáž Yoni je druh smyslové práce s tělem, která umožňuje vybudovat důvěru mezi dávajícím a přijímajícím stejně tak, jako propojit přijímajícího s jeho vnitřní citovou přirozeností. Výsledkem je pocit naprosté pohody, uspokojení a spokojenosti.

I když může být masáž Yoni velice stimulující, jejím cílem není přivést ženu k orgasmu. Spíše jde o uvolnění přijímajícího a vyvedení jeho emocí na povrch, umožnění volně vyjádřit ženskou přirozenou a mocnou orgasmickou povahu. Zkušenosti a pocity, které žena může mít v průběhu masáže Yoni mohou být velmi rozdílné, počínaje vztekem, chtíčem, smutkem nebo dokonce lhostejností. Všechno je možné a cokoliv je dovoleno. Při masáži Yoni není hlavní se soustředit na jeden konkrétní pocit nebo splnění daného očekávání.

Myšlenkou je uctít a vážit si přirozené krásy dokonalé bohyně, pozorovat přijímajícího.

Před začátkem masáže by si oba měli pohlédnout do očí a zároveň vnímat a užívat si hluboké, uklidňující sladěné dýchání. Tím se dávající a přijímající propojí na hlubší úrovni, vytvoří prostor a základ, kde může masáž Yoni vzrůstat. Dávající i přijímající by měli myslet na udržování pomalých, hlubokých, relaxačních nádechů během celé masáže.

Když jste oba připraveni začít masáž, žena se položí na záda, jeden polštář pod hlavou a druhý pod boky tak, aby měla pánev v rovině. Žena pokrčí kolena a rozkročí nohy, tak odhalí svou Yoni. Ty se pohodlně posaď mezi její nohy se svými zkříženými a pokrčenými. Pokud chceš, můžeš si sednout na přikrývku nebo polštář.

Začni masírovat ostatní části jejího těla, tím jí dodáš odvahu relaxovat, začni zhluboka dýchat a nech svaly uvolnit.

Lehce, ale jistě masíruj její lýtka, stehna, prsa a ruce, než si troufneš vyrazit k Yoni.

Potom namasíruj okolí stydké kosti a pokračuj k vnitřní straně stehen. Pravou rukou (pravá ruka se v tantře používá k vyrovnání polarity Tantry) nanes kvalitní olej nebo lubrikant na jícen Yoni. Měl by stékat právě tak aby skanul na vnější pysky a okolí Yoni.

Něžně rozetři olej po vnějších pyscích Yoni. Palcem a ukazováčkem lehce stiskni každý pysk a klouzej prsty nahoru a dolů oběma prsty. To opatrně opakuj na vnitřních pyscích prcinky. Můžeš měnit rychlost klouzání a sílu stisku jak se ti to zdá správné.

Lehce laskej klitoris kruhovými pohyby, ve směru hodinových ručiček i proti směru. Potom jemně stiskni klitoris mezi palcem a ukazováčkem. Pomalu a velmi opatrně vnoř svůj prostředník do její Yoni. Velice jemně prozkoumej a masíruj vnitřek její Yoni svým prostředníčkem.

Měň rychlost a hloubku, ucítíš Yoni nahoře, dole, kolem dokola. Dlaní směrem vzhůru a s prostředníčkem uvnitř Yoni tvé partnerky, ohni prostředník a dotkni se jejího bodu G. Věz, že to je v Tantře svaté místo.

Pokračujte s masáží, obměňuj různě rychlost, tlaky a směry pohybu. Udržujte dech a pohled z očí do očí. Mohou přijít mocné emoce a pocity jako pláč nebo výbuch smíchu. To se jen uvolňuje blokovaná energie, to je léčení. Jak masáž pokračuje, jen pokračujte s dýcháním. Pokud přijde orgasmus, dýchejte. Nemusíte se držet zpět, sténejte, křičte, uvolněte emoce i energii. Toto je váš prostor pro bezpečné léčení.

A pamatujte, že pravidelný dech je velmi důležitý pro proudění energie celým tělem. Tím se zvyšuje léčivý potenciál masáže Yoni. Mohou přijít další orgasmy, každý další silnější a intenživnější než ten předchozí. V tantře se tomu říká jízda na vlně.

Mnoho žen se dokáže naučit být multiorgasmická při masáži Yoni s trpělivým a opatrujícím partnerem.

Pokračuj v masáži, dokud neřekne dost. Velmi pomalu, jemně a ohleduplně sejmi své ruce. Masáž Yoni vytvoří ženě prostor uvolnit se, prožít stav intenzivního vzrušení a ochutnat mnoho rozkoší své Yoni. Nech ji jen ležet, možná ji přikryj dekou, vytvoř teplý úkryt kolem jejího těla a nech ji vychutnat odlesk masáže Yoni. Teď přišel hluboký čas velkého klidu, kdy si zakusil radost z toho být svědkem úžasného okamžiku.