Milování jako extatická akupresurní terapie

Tyto všechny informace, které budou následovat jsou z mého úhlu pohledu velmi důležité a vedou mě k zamyšlení, kde se nám tyto informace ztratili ??
Kde se ztratilo veškeré moudro nasbírané po tisíciletí mudrci, kteří se věnovali zkoumání proudění a využití sexuální energie.
Prvním předpokladem léčivého milování je kompatibilita penisu a vaginy….ve staré Číně byla kompatibilita základem šťastného, harmonického a naplněného vztahu.
Aktuálně v naší společnosti se takto partner nevybírá….sedne nesedne..je to věc náhody.. kdo by to řešil.
Kdo by taky v tomto systému chtěl abychom se dokázali uzdravovat samy, ke všemu účinně, trvale a zadarmo.
Pokud zauvažujeme logicky, každá věc v našem těle má hluboký význam.
Proč žena má vagínu a muž penis?
Je to jak zásuvka a zástrčka skrze kterou se můžeme nabíjet, uzdravovat, léčit. Do auta též lijeme pohonné hmoty, telefon aby fungoval máme návyk nabít a co naše tělo?? To vesele necháme chátrat i když bychom nemuseli.
Připadne mi humorné, že všichni známe reflexní body jsou na rukou, chodidlech, uších a obličeji….to jsou ty pro nás nejznámější. Ovšem ty nejintenzivnější a nejúčinnější zóny na těle, což jsou naše samotné pohlavní orgány tak to ví málokdo.
Existují podstatné rozdíly ve velikosti mužského genitálu. To není ani pozitivní ani negativní aspekt, ale jednoduše to jen znamená , že muž musí odpovídat svým penisem vaginálnímu kanálu partnerky, pokud ji má kompletně uspokojit.
Je-li jeho penis mnohem delší než vagina partnerky, může jí během pohlavního styku zranit nebo jí ublížit. Analogicky to platí o délce a i o velikosti vaginálního kanálu ženy.
Je třeba vzít v úvahu, že aby byly vnitřní orgány plně stimulovány, musí být stimulován penis po celé jeho délce, tak aby byly aktivovány všechny jeho reflexní zóny. Když se někdo bude zaměřovat pouze na sexuální stimulaci vrcholku penisu, budou stimulovány pouze srdce a plíce, zatímco ledviny, játra a slezina zůstanou opomenuty.
V tom okamžiku dojde k nerovnováze – srdce a plíce budou aktivovány přemíru a játra a slezina a ledviny budou aktivovány minimálně. K podobně situaci dochází u vaginálního kanálu.
Taoistická sexuologie zjistila, že flexibilita nebo elasticita ženské vagíny pokud jde o její délku, je relativně malá, avšak je mnohem poddajnější do šířky, což demonstruje fakt, že vaginální kanál se při porodu na velikost dítěte.
Vidíme, že kompatibilita v délce je důležitější jak v šířce.Výsledný prožitek z této souladnosti vede k sexuálnímu naplnění obou partnerů.
Taostičtí sexuologové učí, že sexuální styk je extatickou akupresurní terapií. Koncové oblasti těla jsou totiž bohatým zdrojem akupresurních a reflexních bodů. Proto se na reflexologii pohlíží na jako na stlačování.
Léčebné pozice využívají přesných reflexních ploch penisu a vagíny. Každá sexuální léčebná pozice vyvíjí tlak na různé části pohlavních orgánů, podle toho, která část těla je potřeba léčit. Stimulací určitých oblastí na penisu a ve vagíně jsou zárověn stimulovány a omlazovány příslušné orgány do kterých je takto vedena orgasmická energie. Tyto pradávné techniky byly prověřovány a testovány po celá tisíciletí.
Naučit se pracovat se sexuální energií je jedna z nejdůležitějších aktivit co bychom se měli znát pokud chceme žít plnohodnotný život.
Po celém světě by se měl ozvěnou konečně rozeznít jasný návod, jak využívat sexualitu pozitivním způsobem. Už nastal čas.